WARSZTATY "PISZESZ, BLOGUJESZ, PUBLIKUJESZ"

23 września 2018 r., w Jaświłach odbyło się podsumowanie XV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Melanii Burzyńskiej „Poezja życiem pisana”, którego organizatorami są: Moniecki Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach i Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Dodatkowo tego dnia poeci amatorzy z woj. podlaskiego mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach literackich, które poprowadziła Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Naukowych PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka, autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem”, pomagająca osobom piszącym w pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego.

Zarówno konkurs im. Melanii Burzyńskiej, jak również organizowane od wielu lat wyjazdowe warsztaty  literackie są okazją do spotkania, konfrontacji oraz integracji środowiska literackiego w szczególności naszego regionu.

Zapisy oraz informacje o planowanych warsztatach: Dział Promocyjno-Edytorski WOAK w Białymstoku, ul. Kilińskiego 8, tel. 85 740 37 22 

[ powrót ]