Spotkanie Rodzin Muzykujących

Fotoreportaż

Zespoły ludowe, wokalno-instrumentalne, wokalne a cappella czy zespoły kameralne złożone z członków jednej rodziny mogą wziąć udział 8 listopada w XXXII Wojewódzkich Spotkaniach Rodzin Muzykujących w Sokółce. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 15 października br.

32. Wojewódzkie Spotkanie Rodzin Muzykujących odbywa się w kategoriach tj. zespoły ludowe, zespoły wokalno-instrumentalne wykonujące piosenki i utwory muzyki rozrywkowej, zespoły wokalne, a cappella i z towarzyszeniem instrumentu, zespoły kameralne (tria, kwartety itp., fortepianowe, smyczkowe, dęte). Jedynym warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest to, że członkowie zespołu muszą pochodzić z jednej rodziny, a w grupie nie może być mniej niż trzy osoby. Zespoły rodzinne występują z dowolnym repertuarem, mogą to być utwory własne, ważne by czas występu nie przekraczał 10 minut.

Specyfiką Spotkań Rodzin Muzykujących jest luźna formuła. Impreza nie jest typowym konkursem, a przeglądem twórczości rodzinnej bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki. Organizatorem imprezy jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku wraz z Sokólskim Ośrodkiem Kultury.

Karty zgłoszenia należy nadsyłać do 15 października 2015 roku do Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury. Bliższych informacji udziela Dział Dziedzictwa Kulturowego i Inicjatyw Artystycznych:
nr tel. 85 744 63 13
muzyka@woak.bialystok.pl

REGULAMIN WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

fot. Sokólski Ośrodek Kultury

 

 

[ powrót ]