Wyniki KDF

Fotoreportaż z koncertu galowego

Nagrodę główną, czyli GRAND PRIX w Kategorii Street Dance i nagrodę w wysokości 2 500 złotych zdobył POPROSTU SQUAD. GRAND PRIX w kategorii Taniec sceniczny i inne formy tańca zdobyła grupa PRYZMAT MINI.

Wyniki Karnawał Dance Fest 2017:

Debiuty do 7 lat
1. Farcik
2. TOP10 ZOZOLE
Debiuty do lat 11
1. TOP10 STARS
2. Vice Versa
3. Focus Team
Debiuty powyżej 12 lat
1. Pryzmat junior 2
2. Banana mafia
3. Rebel Team
Inne formy tańca do 11 lat
1. Pląs I
Inne formy tańca powyżej 12 lat
1. Top10yankess
2. Hokus star
3. Kolor Dell’arte
Grand Prix Street Dance
PoProstu Squad
Street dance do 11 lat
1. Kolor Street
2. Flejwunia Kids
3. TOP10 KINGZ
Street Dance do 15 lat
1. TOP10 Yankees
2. Fair Play Kids
3. TOP10 HEROS
Street Dance powyżej 16 lat
1. East Soul Crew
2. BDS ONE
3. Casta
Formacje 30+
1. Pryzmat Dinozaury
2. Fafarafa
3. TOP10DZIADY
Grand Prix Taniec sceniczny i Inne formy tańca
Pryzmat Mini
Taniec sceniczny do 15 lat
1. Hokus Star
2. Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku
3. Bella team
Taniec sceniczny powyżej 16 lat
1. Pląs
2. Pryzmat Junior
3. Grow Seniorki


Fotoreportaż z eliminacji

W sobotę, 11 lutego, w Zespole Szkół Rolniczych ponad 700 uczestników wystąpiło na eliminacjach Karnawał Dance Fest 2017. Jury w składzie: Michał ‘Kaczorex’ Kaczorowski, BBoy „Kuzya”, Adrianna Piechówka oraz Natalia Madejczyk, po obejrzeniu 60 prezentacji nominowało 32 zespoły, które zaprezentują się na koncercie galowym w Operze i Filharmonii Podlaskiej, co dla wielu młodych tancerzy będzie z pewnością wielkim wydarzeniem, bowiem stworzy możliwość zaprezentowania się na prawdziwej, profesjonalnej scenie.

Zespoły nominowane do Koncertu Galowego w Operze i Filharmonii Podlaskiej. 

1. TOP10KINGZ
2. Farcik
3. Bella team
4. TOP10ZOZOLE
5. Vice Versa
6. Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku
7. TOP10STARS
8. Focus Team
9. Banana mafia
10. Kolor Dell’arte (Inne formy tańca)
11. TOP10 YANKESS (Inne formy tańca)
12. Grow Seniorki
13. Rebel Team
14. Pryzmat junior 2
15. East Soul Crew
16. Pląs (Inne formy tańca)
17. TOP10DZIADY
18. Hokus star (Inne formy tańca)
19. Flejwunia Kids
20. Fair Play Kids
21. Pryzmat Junior
22. TOP10HEROS
23. Casta
24. Pryzmat Mini
25. Kolor Street (Street Dance do 11 lat)
26. Pląs (Taniec sceniczny)
27. TOP10YANKESS (Street dance)
28. Hokus Star (Taniec sceniczny)
29. BDS ONE
30. Pryzmat Dinozaury
31. PoProstu Squad
32. Fafarafa

[ powrót ]