Warsztaty tańców europejskich

Zapraszamy na cykl warsztatów tańców europejskich "Roztańczyć Białystok". Cykl potrwa od 16 maja do 13 czerwca, w jego ramach odbędzie się pięć zajęć po 1,5 godziny. Spotkania będą się odbywały w każdy wtorek, w godzinach 17:30-19:00, w naszych Spodkach przy ul. św. Rocha 14. 

Koszt cyklu to 80 zł za całość. Nie ma możliwości uczestniczenia w pojedyńczych zajęciach. Chętni uczestnicy są zobowiązani wysłać zgłoszenie do 14 maja (imię nazwisko i deklaracja chęci uczestniczenia) na adres magdalena_dabrowska@hotmail.co.uk.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Dąbrowska – aktorka (m.in. teatr Baj, Scena Lubelska 30/32), tancerka i wokalistka. Należy do Association Folk Lab Paris we Francji, grupy Balfolk Warszawa, Dans Ludica i Tarantella w Polsce, z którymi organizuje i prowadzi warsztaty i potańcówki. Uczyła m.in. w Ecole Montessori de Paris, na festiwalach m.in.  we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech czy Belgii. Reprezentowała Polskę w orkiestrze Etno Histeria w Słowenii i Etno Portugal. Poznawanie nowych tańców to jej pasja, którą stale rozwija i którą chętnie się dzieli. W tańcu interesują ją emocje wywoływane przez muzykę, trans i jedność w tańcach zbiorowych, energia i nieograniczona możliwość interpretacji.
 
Fotoreportaż, fot. Łukasz Krysiewicz

 

[ powrót ]