„O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” - finał

Fotoreportaż

WOAK w Białymstoku zaprosił najmłodszych recytatorów do udziału w Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. Spotkanie finałowe (wojewódzkie) odbyło się 9 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie WOAK, ul. św. Rocha 14 (Spodki).

Dawno, dawno temu wróżki z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku wpadły na pomysł zorganizowania konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków. Długo zastanawiały się nad tym, jak to zrobić. Któregoś dnia przyszło im do głowy, że jedyną osobą, która może pomóc jest Dobra Wróżka. Po wielu poszukiwaniach udało się ją odnaleźć i od tej pory konkurs nosi nazwę „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. Każdego roku wróżka pilnie obserwuje przebieg konkursu i osobiście wręcza upominki nagrodzonym dzieciom. W tym roku zawitali do nas laureaci eliminacji przedszkolnych, miejskich, gminnych i powiatowych z całego województwa podlaskiego. Wysłuchaliśmy 38 prezentacji najmłodszych recytatorów, których za piękne występy nagrodziła Dobra Wróżka.

W sprawach dotyczących szczegółów przebiegu konkursu prosimy zwracać się do WOAK w Białymstoku, Dział Muzyczno-Teatralny.
Ewa Jakubaszek, Magdalena Kruszyńska-Sosnowska
tel: 85 740 37 25
fax: 85 740 37 19
w godz. 9.00–15.00

DOKUMENTY DO POBRANIA:
PROTOKÓŁ JURY

 

[ powrót ]