Warsztaty tańców tradycyjnych

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów tańców tradycyjnych!
 
29 października, w godz. 18:30-20:00, zapraszamy do Spodków WOAK na spotkanie otwarte dla grupy początkującej, notomiast od 5 listopada ruszają regularne zajęcia.
 
Spotkania skierowane są do wszystkich chcących nauczyć się tańców, które kiedyś królowały na wiejskich i miejskich potańcówkach. Uczestnicy zajęć poznają niestylizowane kroki do mazurków, oberków, kujawiaków, polek, tang, fokstrotów itp., nauczą się wirowania w parze, po kole, zabaw w trójkach. Nauka tego typu tańca zdobywa coraz większą popularność w miastach, wraca też na wsie. 
Warsztaty w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury – pierwsze cykliczne zajęcia z tańca tradycyjnego w Białymstoku – prowadzone są od dwóch lat i cieszą się niesłabnącym powodzeniem:)
 
Zapraszamy w każdy poniedziałek, o godz. 18.30, do Spodków WOAK przy św. Rocha 14. Koszt warsztatów to tylko 20 złotych za miesiąc.
 
Zajęcia prowadzi Dariusz Kryszpiniuk, kierownik Działu Muzyczno-Teatralnego WOAK, tancerz ZPiT „Kurpie Zielone”, pasjonat tańca tradycyjnego w formach niestylizowanych.

Kontakt: d.kryszpiniuk@woak.bialystok.pl, tel. 85 744 63 13.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
REGULAMIN ZAJĘĆ
KARTA ZGŁOSZENIA

 

 

[ powrót ]