Pokoje Pracy Twórczej - trwają zapisy

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH w Pokojach Pracy Twórczej

1. Rysunek i malarstwo


Martwa natura i postaci – to dwa główne tematy nad którymi pochyli się prowadząca zajęcia w Pokojach Pracy Twórczej WOAK. Celem spotkań będzie nabycie i udoskonalenie umiejętności z zakresu rysunku i malarstwa. Podczas warsztatów animator nauczy uczestników właściwego prowadzenia ręki, rozbudzą zmysł wnikliwej obserwacji otoczenia oraz poszukiwania w nim inspiracji. A ponadto – zapozna uczestników z procesami technologicznymi, zasadami kompozycji i perspektywy, teorią koloru oraz anatomią człowieka, czyli wszystkim tym, co niezbędne z punktu widzenia sztuki.

2x tyg. po 2 godz.
środy – godz. 12:00-14.00
piątki – godz. 11.00-13.00

Zawsze można się przyłączyć.

2. Warsztaty biżuterii


Oferta Pokoi Pracy Twórczej WOAK skierowana jest do wszystkich tych, którzy posiadają głowę pełną pomysłów a do tego czują potrzebę rozwijania swoich umiejętności manualnych i odkrywania pasjonującej dziedziny sztuki, jaką jest tworzenie biżuterii. Warsztaty to także niezwykle atrakcyjna propozycja dla miłośników niepowtarzalnych i oryginalnych ozdób. Podczas kreatywnych spotkań uczestnicy zapoznają się m.in. z popularnymi splotami makramowymi. Ponadto do stworzenia swoich dzieł wykorzystają filc igłowy i szyty, bawełnę, plastik, papier, materiały wtórne oraz gotowe elementy biżuteryjne.

1x tyg. po 2 godz.
czwartki – godz. 16.00-18.00

Zapisy do lutego 2018 r.
Pierwsze spotkanie 1 lutego 2018 r.

3. „Łap-dzieło” - warsztaty rękodzielnicze

Na spotkaniach pod nazwą „Łap dzieło” w Pokojach Pracy Twórczej WOAK uczestnicy uwolnią swoją kreatywność i zajmą się tworzeniem nietypowych, ciekawych przedmiotów przy wykorzystaniu materiałów, które otaczają nas w codziennym życiu – efektem prac będą m.in. lilie z plastiku, elementy dekoracyjne wnętrz i balkonów. Ponadto będzie można zapoznać się z techniką wikliny papierowej i decoupage oraz stworzyć szablony do przenoszenia wzorów na torby i ubrania.

1x tyg. po 2 godz
środa – godz. 16.00-18.00
Zapisy do lutego 2018 r.
Pierwsze spotkanie 7 lutego 2018 r.


Koszt każdego z warsztatów: 50 zł za miesiąc
Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 85 740 37 16 w godz. 8.00-15.00
oraz na adres e-mail m.talmon@woak.bialystok.pl
Instruktor: Magdalena Talmon (Dział Sztuk Plastycznych WOAK)

[ powrót ]