Dołącz do ZPiT Kurpie Zielone

Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone planuje już nowy sezon. Przed tancerzami i muzykami zespołu dużo pracy, koncertów, nowości i radości płynącej wprost z naszej kultury ludowej. W związku z tym grupa postanowiła zasilić swoje szeregi o nowych i zdolnych artystów.
W tym roku chcemy utworzyć grupę młodzieżową (15-18 lat) do której zapraszamy osoby początkujące oraz tańczące. Zaś do grupy dorosłej (18+) zapraszamy przede wszystkim osoby z doświadczeniem tanecznym, ale też takie, które chciałyby spróbować swoich sił w tańcu ludowym i na scenie - mówi Mariusz Żwierko, choreograf zespołu.


 
Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie Zielone” zajmuje szczególne miejsce na białostockiej scenie folklorystycznej. Grupa, która niesie za sobą ponad 65-letnią tradycję, mimo swojego wieku, nieustannie się zmienia i jest otwarta na wszystkich miłośników folkloru. Atrakcyjne wyjazdy zagraniczne, występy w przepięknych strojach ludowych, udział w niezwykle interesujących projektach tanecznych – to wszystko czeka na tych, którzy podejmą to wyzwanie.
 

Udział w zajęciach ZPiT „Kurpie Zielone” jest bezpłatny

 

[ powrót ]