„Pieskie życie” - fotoreportaż

Fotoreportaż

To była znakomita okazja, aby spędzić niedzielę na świeżym powietrzu, w centrum miasta, świetnie się bawiąc, i jednocześnie móc wesprzeć psy z dwóch podlaskich schronisk. 8 kwietnia 2018 roku, w godzinach 11-16, w Spodkach WOAK w Białymstoku (ul. św. Rocha 14) odbyło się wydarzenie „Pieskie życie”.

Dzień pełen atrakcji rozpoczęła wystawa fotografii Katarzyny i Adama Safarewiczów, pomysłodawców całej akcji, przedstawiająca szczęśliwe życie ponad 40 psów. Następnie można było obejrzeć pokazy psich aktywności: agility, szkolenia psów, nosework, fitness dog, a także ze służb mundurowych – funkcjonariuszy z policji, straży miejskiej i służby więziennej. Były także prelekcje lekarzy weterynarii dotyczące różnych aspektów pieskiego życia, można było zadawać pytania i indywidualnie porozmawiać z ekspertami. Wśród tematów znalazły się zagadnienia: „Kilka zasad postępowania, zanim trafisz na ostry dyżur z psem.”, „Czego mu nie wolno jeść? Żywienie psów w pigułce.” oraz „Szczeniak w domu - i co dalej?”

Nie zabrakło również animacji dla najmłodszych i ciekawych stoisk, zwłaszcza z akcesoriami dedykowanymi naszym czworonogom. Na zewnątrz budzące się apetyty zaspokoiły foodtruckowe przekąski.

Głównym celem imprezy było udzielenie pomocy psom ze schroniska w Białymstoku i schroniska „Ciapek” w Hajnówce, dlatego podczas wydarzenia została przeprowadzona zbiórka pieniędzy oraz licytacje atrakcyjnych fantów. Gośćmi specjalnymi były psy ze schroniska w Białymstoku, polecające się do adopcji.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
REGULAMIN IMPREZY

OŚWIADCZENIE DLA SPRZEDAWCÓW ŻYWNOŚCI

Fotoreportaż z konferencji:


                                                                                  

[ powrót ]