Pokoje Pracy Twórczej - zapisy

Dołącz do nas w 2019 roku!

 Biżuteria
 spotkanie raz w tygodniu po 2 godz.
czwartki, godz.16.00-18.00

Na zajęciach uczestnicy zapoznają się z różnymi materiałami potrzebnymi do tworzenia biżuterii, półproduktami, narzędziami niezbędnymi do pracy. Dowiemy się, jak zorganizować sobie warsztat i przygotować listę niezbędnych materiałów do samodzielnego wykonania biżuterii. Następnie poznamy zasady i możliwości komponowania elementów biżuterii oraz niezbędne techniki montażowe. Na kolejnym etapie uczestnicy skomponują i wykonają własnoręcznie kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki. Na spotkaniach wystarczy trochę wyobraźni, chęci do pracy by powstała nietypowa biżuteria za grosze. Ręcznie robione ozdoby cieszą swą oryginalnością i mogą być wspaniałym, wyjątkowym prezentem.
 

 
Rysunek dla początkujących
wtorki, godz. 16.00-19.00
 
Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych chcących nabyć lub udoskonalić umiejętności rysunku, a z czasem malarstwa. Pracujemy w oparciu o martwe natury oraz postać. Na zajęciach doskonalimy rysunek. Poznajemy media, procesy technologiczne, zasady kompozycji, perspektywy, teorię koloru, anatomię człowieka, zapoznajemy się z twórczością współczesną i historyczną, ćwiczymy prowadzenie ręki, wnikliwą obserwację otaczającego nas świata, szukamy inspiracji a przede wszystkim świetnie się bawimy, jednocześnie ciężko pracując!

 
Łap-dzieło - Warsztaty rękodzielnicze 
spotkanie raz w tygodniu po 2 godz.
środy, godz.16.00-18.00
 
Zajęcia dają nie tylko możliwość twórczego spędzenia czasu, odkrycia w sobie pasji i nieznanych talentów. Stwarzają również okazję do spotkania innych osób o podobnych zainteresowaniach, do ciekawych rozmów, do zrelaksowania się i odpoczynku od codziennej bieganiny. Zajęcia rękodzielnicze to okazja do poznania technik ozdabiania przedmiotów i tworzenia nowych rzeczy od podstaw. Uczestnicy poznają różne techniki.
 

 
Rysunek i malarstwo – grupa zaawansowana
środy 13.00-15.00
piątki 11.00-13.00
 
Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych chcących udoskonalić umiejętności rysunku i malarstwa. Pracujemy w oparciu o martwe natury reprodukcje, wyjścia plenerowe. Na zajęciach poznajemy media, procesy technologiczne, zasady kompozycji, perspektywy, teorię koloru, anatomię człowieka, zapoznajemy się z twórczością współczesną i historyczną, ćwiczymy prowadzenie ręki, wnikliwą obserwację otaczającego nas świata, szukamy inspiracji.


ZAPISY NA ZAJĘCIA
 
Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 85 740-37-16
w godz.: 8.00-15.00
oraz na adres e-mail: m.talmon@woak.bialystok.pl 
Zajęcia prowadzi Magdalena Talmon
 
Zapraszamy do korzystania z Pokoi Twórczych (WOAK ul. Kilińskiego 8, Białystok). Zajęcia w małych grupach 6 osobowych,
  • wykwalifikowany instruktor plastyki,
  • miła i kameralna atmosfera,
  • koszt 50 zł za miesiąc,
  • zajęcia odbywają się w godzinach porannych i popołudniowych.
[ powrót ]