Warsztaty tańca i muzyki hawajskiej

Za oknem albo mróz, albo plucha, więc postanowiliśmy Was zaprosić na naprawdę słoneczne warsztaty! Od lutego ruszają u nas zajęcia z tańca hawajskiego i warsztaty z hawajskiego muzykowania 😊
 
Pierwsze to otwarte warsztaty hawajskiego tańca hula, skierowane do osób dorosłych. Hula jest etnicznym tańcem pochodzącym z wysp hawajskich. To bardzo stara tradycja mieszkańców archipelagu hawajskiego. W pieśniach, krokach i gestach zawarte są legendy i mity o wulkanach, oceanach, wietrze i miłości.
 
Drugie zajęcia kierujemy do osób dorosłych poszukujących grupy do muzykowania w ciepłym klimacie Hawajów. Jeśli posiadasz ukulele, gitarę, bęben, bas, flet lub inne instrumenty, weź je ze sobą i przyjdź. Posłuchaj pieśni - legend z wysp Pacyfiku i popłyń na falach egzotycznych dźwięków i rytmów!
 

Warsztaty poprowadzi Magdalena Samojlik – muzyk, pedagog, tancerka, masażystka, pasjonatka kultury hawajskiej. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w siedzibie WOAK przy ul. Kilińskiego 8.

Na spotkania zapraszamy w środy, w godzinach 17:30 -19:00 (taniec) i 19.15-20.45 (muzyka). Uwaga: lutowy, pilotażowy miesiąc zajęć jest bezpłatny! 

[ powrót ]