UWAGA! ZMIANA TERMINU!

Szanowni Państwo,

z uwagi, na ogłoszoną żałobę narodową w terminie Karnawału Dance Fest jesteśmy zmuszeni przełożyć datę warsztatów, eliminacji oraz zrezygnować z koncertu galowego w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

W związku z powyższym program KDF wygląda następująco:

16 lutego 2019 r. (sobota), godz. 17.00–20.15
WOAK Spodki ul. św. Rocha 14
– warsztaty

17 lutego 2019 r. (niedziela), godz. 9.00–17.00
Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku, ul. ks. S. Suchowolca 26
– zawody taneczne z wręczeniem nagród za 1, 2, 3 miejsce oraz 2 nagród Grand Prix, rejestracja zespołów od godziny 7.30

Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej rywalizacji w niedzielę 17 lutego 2019 r.
Staraliśmy się znaleźć rozwiązanie, które umożliwi start w zawodach wszystkim zespołom, które zarezerwowały sobie najbliższy weekend na nasze wydarzenie.
Serdecznie zapraszamy również wszystkich na warsztaty w nowym – sobotnim terminie.
Z uwagi na to, że nie ma koncertu galowego oczywiście zobligowani jesteśmy do zwrotu pieniędzy za bilety na ten koncert oraz za karnety dwudniowe. Bilety na eliminacje z sobotnią datą będą obowiązywały w niedzielę. Bilety dwudniowe i na koncert galowy można zwracać w siedzibie WOAK przy ul. Kilińskiego 8 lub w dniu imprezy, w trakcie jej trwania.

W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą.

Bilety dostępne w WOAK ul. Kilińskiego 8
15 zł z legitymacją szkolną / studencką
20 zł bilet normalny
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 10% zniżki


KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

Godz. 9.00
Debiuty do 7 lat
1 Hokus Kids
2 SWISH
3 ŚWIEŻAKI
4 Top10 Świeżaki
 
Godz. 9.15
Debiuty do 11 lat
1 Farcik
2 Energetyki
3 Kolor Dell'arte Dzieci
4 Kolorek Bursztyny
5 Kolorek Perły
6 Pląs Liberi
7 Quiz
8 Streeciaki
9 Top10 Becool
10 Top10 Stars
 
INNE FORMY TAŃCA do 11 lat
Start ok. godz. 10.00
1 Hokus Art
2 Hokus Mini
3 Kolor Street Dzieci
 
STREET DANCE do 11 lat
1 Brave Kids
2 Buck Up!
3 Fart II
4 Kolorek Street
5 TIP TOP
6 Top10 Kingz
 
TANIEC SCENICZNY do 11 lat
1 Studio tańca RADOŚĆ
 
Ok. godz. 11.00-11.30 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród kat. do 11 lat
 
Debiuty powyżej 12 lat
Start ok. godz. 11.30-12.00
1 500+
2 VERVA
3 ATUT
4 FEARLESS
5 Pląs Adept
6 Pryzmat
7 Top10 Ladies
8 Top10 Power
9 VAJB Crew
 
INNE FORMY TAŃCA 12-15 lat
Start ok. godz. 12.30-13.00
1 COOKIES
2 Hokus Star
3 Kolor Street
 
STREET DANCE 12-15 lat
1 Beton
2 BigStars
3 Crew
4 Flejwunia Kids
5 Fruity Jungle
6 Homies Crew
7 JUMP
8 LuzFam
9 MIKÄ Team
10 Say Whaaat?
11 Sayonara
12 Szał Rachu Ciachu
13 Top10 Heroes
14 United
15 VICE VERSA
 
TANIEC SCENICZNY 12-15 lat
1 Hokus Star
2 Kolor Dell'arte Juniorzy
3 Pląs Wena
 
INNE FORMY TAŃCA 16 i więcej lat
Start ok. godz. 14.15-14.30
1 Białostocki Locking
2 Divas
3 Fruit Fly
4 Top10 Yankees
 
STREET DANCE 16 i więcej lat
1 KIDSY
2 B.K.TEAM
3 Flow One Crew
4 Fruit Fly
5 LAMB
6 PoProstu Squad
 
TANIEC SCENICZNY 16 i więcej lat
1 Kolor Dell'arte
2 Pląs
3 Shameless
4 Up to ART
5 Up to ARTIS
 
Formacje 30+
Start ok 15.00-15.30
1 FaFaRaFa
2 JAZDA
3 Kolor Pewex
4 Kolor Variete
5 Top10 Dziady

 

Około godz. 16.00-17.00 wręczenie nagród

[ powrót ]