Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus

Do 10 lipca 2019 czekamy na zgłoszenia do udziału w XI Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści”, w którym mogą wziąć udział soliści i duety wokalne. Festiwal jest adresowany do uczniów i studentów szkół artystycznych (teatralnych, muzycznych, estradowych), ale także do osób dotychczas niezwiązanych zawodowo z estradą.

Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W Żółtych Płomieniach Liści...” jest okazją do promocji młodych talentów i nowych piosenek z dobrą muzyką i dobrym tekstem. Podczas trzech dni Festiwalu zakwalifikowani uczestnicy - studenci i absolwenci szkół teatralnych, muzycznych i wokalnych - prezentują piosenki z repertuaru Łucji Prus (piosenkarki pochodzącej z Białegostoku) oraz utwory znanych i debiutujących autorów piosenki literackiej. Poprzez spotkanie młodych wykonawców z publicznością, która ceni i lubi dobrą muzykę, chcemy przypomnieć i od nowa walczyć o wysoką jakość polskiej piosenki oraz przywrócić potrzebę śpiewania o rzeczach ważnych i nieprzemijających. 

XI edycja Festiwalu odbędzie się w dniach dniach 4-6 października 2019 r. w Spodkach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury i Białostockim Ośrodku Kultury.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

Informacji na temat festiwalu udziela koordynator:
Magdalena Kruszyńska-Sosnowska
tel. 85 740 37 25
festiwal.lucjiprus@woak.bialystok.pl
m.kruszynska@woak.bialystok.pl

[ powrót ]