Warsztaty świąteczne

Zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty świąteczne! Powstałe prace mogą posłużyć jako prezenty lub dekoracja świątecznego domu, stołu, choinki.

Warsztaty poprowadzą plastycy WOAK.
 
Pierniczki w lukrowane wzory
11 grudnia 2019 r. (środa)
w godz.16.00-19.00
Pierniczki kojarzą się ze świętami. Zawieszamy je na choince, delektujemy się ich wyjątkowym, korzennym smakiem. My przygotujemy je w świątecznej wersji, ozdabiając wzorami z własnoręcznie wykonanego lukru.
 
Lampiony
12 grudnia 2019 r. (czwartek)
w godz. 16.00-19.00
Z niepotrzebnych szklanych pojemników i słoiczków zrobimy coś ładnego i przydatnego, mianowicie - lampiony. Do ich dekoracji mamy bibułki, sznurki, pasmanterię i inne ozdoby. Będzie nastrojowo... już teraz, a potem w Waszych domach.
 
 
Ażurowe gwiazdy z papieru
13 grudnia 2019 r. (piątek)
w godz.16.00-19.00 
Cienkie, papierowe torebki mogą służyć nie tylko do pakowania produktów. My znaleźliśmy dla nich funkcję dekoracyjną- oczywiście, wcześniej trzeba się trochę postarać. Pomysł, nożyczki i trochę kleju wystarczy, aby efekt był zaskakujący. Przekonacie się sami uczestnicząc w tym warsztacie.
   
Bombki zdobione pasmanterią
14 grudnia 2019 r. (sobota)
w godz. 16.00- 19.00 
Podczas tego warsztatu wykonamy bezpieczne, nietłukące się bombki na styropianowej formie ze skrawków materiału i ozdobnej pasmanterii. Znajdą się też błyszczące koraliki, gwiazdki, dżety, które będzie można dodatkowo użyć do ich ozdobienia i.... już mogą zawisnąć na choince.
 
Gwarantujemy fachowy instruktaż i materiały do zajęć! Zajęcia będą się odbywać w siedzibie WOAK w Białymstoku, ul. Kilińskiego 8 (Pracownia Działu Sztuk Plastycznych, wejście wprost z ulicy Kilińskiego).
 

Informacji udziela:
Dział Sztuk Plastycznych WOAK, tel. (85) 740 37 15
e-mail: galeria@woak.bialystok.pl
 
FOTOREPORTAŻ 
[ powrót ]