o konkursie
regulamin
karta zgłoszenia
spis prac 2014
poprzednie edycje
       2010
       2011
       2012
       2013
kontakt

 Spis prac zakwalifikowanych do 5. edycji Świetlnego Pióra:

  1. ALEXOR "Zakazana technika Morfeusza"
  2. ANANAS "Bileciki do kontroli"
  3. ANIMORF "Beznadziejna idea latania"
  4. ANONIM JAK GALL "Wędrówka Jastrzębia"
  5. ARACHNE "Usta w kolorze malin"
  6. ARES "Ruletka"
  7. ARIES "Ultrafiolet'
  8. ARRENA "Piekielne urodziny'
  9. ATTILUS KHAN "Sklep ostatniej szansy"
  10. AURORA "Zapytaj mnie jutro"
  11. BAKŁAŻAN "My, zdobywcy"
  12. BALTAZAR "Galfern"
  13. BARTOSH16 "Kochanica Szatana"
  14. BAŚNIOJAD "Lio i Król"
  15. BELFER00 "Korekta"
  16. BERBELEK "Miłosierdzie"
  17. BEZIMIENNY "Miecz krwi"
  18. BLIŹNIAK "Na drugą stronę..."
  19. BONIFACYJEKONFITURY "Wirus"
  20. BUDOWY ASYMETRYCZNEJ "Nihil fit sine causa"
  21. BUSOLA "Szeptunki"
  22. C. OFELIA MAY "W poszukiwaniu"
  23. C. RALXLAR "Układanka"
  24. CAEDWEN "Demon praeteritum"
  25. CELINKA W KASZKIECIE "Zemsta z czerwonych szpilek"
  26. CETERARI "Hook"
  27. CIEŃ BURZY "Szkodniki"
  28. CITHERONIA REGALIS "Roztrojenie"
  29. CLUVIEL DOR "Zdobycz kolekcjonera"
  30. COFANUSON "Wszedłszy między wrony, kraczże jak i ony"
  31. DALEK "Ruiny Akademii"
  32. DANTE0 "Matowa szyba"
  33. DŻILMAR "Dziwny sen"
  34. ELEINOR11"Nadzieja umiera ostatnia"
  35. EXCELSIOR "Mohave"
  36. F. MACOMBER0219 "Dar Pani Jeziora"
  37. FARBOWANY CUKIER "Wietrzyk"
  38. FEALEN "Sąsiad"
  39. FIDEM "Ulotne motyle"
  40. FILOZOF bez tytułu
  41. FORYSTER "Jedna czwarta z połowy"
  42. GARD "Utrata niewinności"
  43. GARDENIA "Kilkusetletnie pragnienie zemsty"
  44. GATS "Interludium"
  45. GODEKE "Sam przeciw wszystkim"
  46. GORANA "Krytyk z marmuru"
  47. GRACE "Sen Gin"
  48. GRZNERD "Mój własny koniec świata"
  49. HELIOTROP "Mamuśka"
  50. IGNIS "Legenda"
  51. JANUSZ "Specjalista"
  52. JASMINE SHANTI "Oaza Snów"
  53. JOFFREY THE ONION "Legenda"
  54. JUGERO "Łowca duchów"
  55. KOPCO "Biedaczyna z Asyżu"
  56. KORUND "Bezsen"
  57. KROJZEN "Niebo Syzyfa"
  58. KROKIET "Gdzieś poza rozumem"
  59. KSIĘŻYC "Metempsychoza"
  60. LATARNIK "Uczucia na sygnale"
  61. LAURA P. "Show"
  62. LESZCZU "Opowieść z Podgórza"
  63. LILIJKA "Kapelusznik"
  64. LINIA "Kac"
  65. LORD MASEK "Żadna zima nie trwa wiecznie"
  66. LUCUŚ "Yang ma w sercu Yin"
  67. LUNA "Grudniowa opowieść"
  68. LUNESDOR "Ku przygodzie! (Pomimo wszystkich zagrożeń)"
  69. MAG "Dziwne spotkanie"
  70. MAGDALENA "Skamieniała"
  71. MARIA "Cześć, Weronika"
  72. MARY LENNOX "Łowcy Mitów"
  73. MASSARAKSZ "Luka"
  74. MATHILDA WINTER "Ostatnia walka"
  75. MATIFA "Chłodnia"
  76. MEW3 "Koszmary sióstr Lammermoor"
  77. MIA "Księżniczka Labiryntu"
  78. MORRIGHAN "Grabarz Marionetek"
  79. MORWA "Skrót"
  80. MUSE "Wineta"
  81. NARCYZA "Marzycielka"
  82. NATH "Cicha zagłada w świetle prawa"
  83. NAZ "Konza Techno City"
  84. NESSA TINUVIEL "Perły"
  85. NETRAPISU "Trzy życzenia"
  86. NIEWIDZIALNA "Ironia zemsty"
  87. NINDE "Medalion Krwistej Zagłady"
  88. NIOVLYN "Przyszłość"
  89. NOIR "Artyści wiary"
  90. NOVERON "Gorączka złota"
  91. OBRAZ "Anomalia"
  92. OWCA "Sklep zielarski u Smokowskich"
  93. P.I.K. "Rozdroże"
  94. PAMPERS "Zombie Masakra 2"
  95. PAN KTOKOLWIEK "Bogini smaku"
  96. PARALELEPIPEDULAR "Magia medycyny"
  97. PEARL "Detektyw Jack i biały rycerz"
  98. PEJOT "Oni"
  99. PIENIEK "Człowiek Sukcesu"
  100. PIOTR SŁOWIŃSKI "Spełnienie"
  101. POWIETRZE "Niewolnicy strefy zero"
  102. POZA LINIĄ "Coś prawdziwego"
  103. PROX "Droga twardej zwinności"
  104. PUSTUŁKA "Jutro narodzimy się w świetle"
  105. QQRYQ "Paralelia"
  106. RALF FENRIRSON "Matecznik"
  107. RUNA "Pracując w FOCH-u"
  108. SALOMEA "Pogranicze"
  109. SANDRINE ANNE "Akademia Tajemnic"
  110. SENIORERROR "Laudanum"
  111. SETHRAEL "Więź"
  112. SHODAN "Overkill"
  113. SKALNA PODUSZKA "Nie wtykaj palców między drzwi"
  114. SNOWID "Misja"
  115. SZAMAN "Rezerwaty"
  116. SZMARAGD "Originals"
  117. ŚWIETLANA "Bo my zawsze mamy pecha"
  118. THE FLOOD "Trzy szanse"
  119. TORI bez tytułu
  120. UJOT "Przeznaczenie"
  121. UNINSTALL "Był czas mrusztławy"
  122. VAMPIRRES "Dzieci Mgły"
  123. VILYA "Przyjaciele rodzaju ludzkiego"
  124. WIATR "Opowieść drzewa"
  125. WISIENKA "Niezwykła przygoda w niezwykłym mieście"
  126. WODNIK "Jak ma na imię twoje przeznaczenie"
  127. WYIMAGINOWANA "Latarnik"
  128. YASNY "Windykator"
  129. Z GŁĘBIN "Czarno-niebiesko-czerwone"
  130. ZIELONA TRUSKAWKA "Cyrk Lilith"
  131. ZNIECIERPLIWIONA "Niebo to my"
  132. ZOSIA "Żywa legenda"
  133. ZWŁOK KING "Rozrusznik"
  134. ŻALUZJA "Iluzje"