Carnival 2014 - Lista uczestników
DEBIUTY /bez podziału na kategorie taneczne/
Formacje 8-11 lat
  1. DUO EX EQUO, „Zapomniane urodziny”, Białystok
  2. KOTY MINI, „Kosmiczny mecz”, Białystok
  3. TRIKSY, bez tytułu, Białystok
  4. JUST SMILE, „Noc zabawek”, Poznań
  5. JUST TO DANCE, bez tytułu, Czeremcha
  6. FART, "Robbery", Czarna Białostocka
  7. ZESPÓŁ MINI SLIDE, „Zwariowana samba”, Ostrów Mazowiecka
  8. ROZTAŃCZONE NUTKI, ,,Good vibrations", Białystok
  9. ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA TAŃCA „Trzpioty” gr.III, „Spoko Choco”, Kielce
  10. KOLOR DZIECI DELL'ARTE, „Strachy”, Białystok
  11. FAIR PLAY KIDS, bez tytułu, Białystok
KONTYNUACJE
Show dance formacje do lat 11
  1. HECA, „W fabryce czekolady”, Białystok
  2. STUDIO TAŃCA POINT MINIMAXI, bez tytułu, Kielce
  3. ATOM MINI, bez tytułu, Białystok
Show dance formacje 12-15 lat
  1. ATOM KIDS, bez tytułu, Białystok
  2. HECA POWER, „Zaskakujący wynalazek”, Białystok
  3. FRUIT FLY, bez tytułu, Białystok
  4. ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA TAŃCA „TRZPIOTY” GR.II, „W pracowni pani Wendy”, Kielce
  5. KOLOR JUNIORZY DELL’ARTE, „Nie ten rozmiar!”, Białystok
Show dance formacje 16-25 lat
  1. DELL’ARTE „FLEXI LADY”, Białystok
  2. ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO TESS, bez tytułu, Tarnowskie Góry
  3. ATOM4FUN, bez tytułu, Białystok
  4. RDS FURIACI, „Sixties Mixdown”, Olsztyn
  5. MŁODZIEŻOWY TEATR TAŃCA ALACARTE, „po prostu... być sobą", Pyskowice
  6. AiO, bez tytułu, Białystok
  7. DEAF CLUB OLECKO, "Mig i gest - słyszę sercem", Olecko (grupa tancerzy niesłyszących)
Inne formy tańca formacje do lat 15
  1. IMPULS II, „Personality”, Kielce
  2. GROW JUNIORZY, „Fresh”, Białystok
  3. ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA TAŃCA „TRZPIOTY” GR.I, „Obojętność”, Kielce
Formy tańca współczesnego oraz jazz i modern jazz powyżej 15 lat
  1. KS PROJECT, „Gone”, Warszawa
  2. ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO TESS, „Kiedy w duszy rodzi się obłęd”, Tarnowskie Góry
  3. ATOM, bez tytułu, Białystok
  4. MŁODZIEŻOWY TEATR TAŃCA ALACARTE, „Mechanizm czasu”, Pyskowice
  5. KOLOR SENIORZY DELL’ARTE, „Drżenie”, Białystok
  6. IMPULS I, „Paradise”, Kielce
  7. GROW SENIORZY, „Opętanie”, Białystok
  8. BARTEK DANCE ART, bez tytułu, Góra Kalwaria
  9. PLĄS, „wCZorAjwSpomnieniem”, Białystok
DEBIUTY /bez podziału na kategorie taneczne/
Formacje do lat 7
  1. PLĄS MINI, „Czekolada”, Białystok
  2. AFERKA OCZKO, „Oko”, Poznań
  3. JUMP, „Happy Birthday”, Augustów
  4. SZAŁ MINI DROPSY, bez tytułu, Białystok
  5. FARCIK, "For the fun", Czarna Białostocka
  6. KOLOREK DIAMENTY, „Urocza Armia”, Białystok
Formacje powyżej 12 lat
  1. EX EQUO, „Na maxa”, Białystok
  2. KOTY, „Różowa pantera”, Białystok
  3. ESCAPE, „ Good or Bad”, Łapy
  4. ELLIT BIAŁYSTOK, „Spice Girls”, Białystok
  5. ZESPÓŁ MŁODY SLIDE, „Malarskie pejzaże”, Ostrów Mazowiecka
  6. DELISS, "Hit 'em up style", Czarna Białostocka
  7. KOLOR JUNIORZY II, „Kropka FM”, Białystok
  8. EX EQUO, „Ex Equo na Dzikim Zachodzie”, Białystok
  9. SZOK, bez tytułu, Augustów
  10. ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO FLESZ, bez tytułu, Białystok
  11. ANGRY BEAT, bez tytułu, Białystok
KONTYNUACJE
Hip hop formacje do lat 11
  1. TWIŚCIKI, bez tytułu, Białystok
  2. AFERKA HICIORKI, „Energetyzerki”, Poznań
  3. CHICHOT, „Rock Your Body”, Augustów
  4. SZAŁ BABY BOOM, bez tytułu, Białystok
  5. NO WAY, bez tytułu, Białystok
  6. FUNKOWE DZIABĄGI, „Kukiełki”, Białystok
  7. KOLOR DZIECI, bez tytułu, Białystok
Hip hop formacje 12-15 lat
  1. SEPIA, „Amnezja”, Białystok
  2. TWIST, bez tytułu, Białystok
  3. AFERA HIT, „Mario”, Poznań
  4. KOLOR JUNIORZY, „I Want You Back”, Białystok
  5. FENOMEN, bez tytułu, Augustów
  6. FRUIT FLY, bez tytułu, Białystok
  7. STUDIO TAŃCA POINT – Joke, bez tytułu, Kielce
  8. KOLOR FRESH, bez tytułu, Białystok
Hip hop formacje 16-25 lat
  1. RDS FURIACI, bez tytułu, Olsztyn
  2. REVOLUCJA, bez tytułu, Augustów
  3. TRIKI, bez tytułu, Białystok
  4. AFERA ON, „Dream”, Poznań
  5. KOLOR-SY, „From my soul”, Białystok
  6. SKANDAL, bez tytułu, Augustów
  7. DYNASTIA RYTMU, "Full out", Olsztyn
Formacje +30 lat - nowa kategoria
  1. ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA TAŃCA TRZPIOTY – FAME, „Chicago”, Kielce
  2. KOLOR ARCHEO, „Hallelujah”, Białystok
[ powrót ]