KARNAWAŁOWY POKAZ MAGII W WYKONANIU ŁUKASZA GRANTA

specjalna oferta 2012 tylko dla instytucji kultury

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku przygotował specjalną ofertę - pokazu magii w wykonaniu Łukasza Granta.

Spektakle Granta doskonale pasują do programu wydarzeń, podczas których organizatorzy chcą stworzyć niezapomnianą, „magiczną” atmosferę imprezy, pokazać coś niestandardowego. Tego typu rozrywka wpisuje się zarówno w program dużych przedsięwzięć, jak i podczas wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, wydarzeń specjalnych czy kameralnych przyjęć. Zadziwiające sztuczki i inteligentne poczucie humoru sprawią, że zaproszeni do wspólnej zabawy goście nie zapomną tego wydarzenia przez długi czas.

Łukasz Grant jest jednym z najbardziej cenionych polskich iluzjonistów. Jego występy to coś więcej niż zwykły pokaz magii – to dynamiczne połączenie zadziwiających sztuk magicznych oraz spektakularnych iluzji z energicznym tańcem i humorem. Atutem jest udział w pokazach osób z publiczności. Łukasz Grant łączy tradycyjne sztuki zręcznościowe oraz iluzje, podczas każdego pokazu udowadniając swoją nienaganną technikę. Jego światowej klasy iluzje sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe, o czym nieustannie przekonują się widzowie w kraju i za granicą. Iluzjonista dwukrotnie sięgnął po pierwszą nagrodę na kongresach iluzji w Łodzi. Brał udział w licznych programach telewizyjnych, m.in. takich jak: „Joker”, „Reporter”, „Rower Błażeja”, „Obiektyw”, „Gość dnia”, „Chwila prawdy”.

Oferta 2 programów:

MAGIA I ILUZJA:

  • show dostosowany do wydarzeń o wielkości widowni do 200 osób.
  • długość pokazu: 40 min. – 1 godz.
  • idealnie nadaje się do małych i średnich eventów,
  • cena 2 500 zł

Najbardziej popularne show - występ jest często porównywany do spektakli w stylu Davida Copperfielda.
Piękna asystentka Łukasza pojawia się, znika, unosi się w powietrzu, a nawet zostaje przecięta na pół!
Zabawne sztuki Grant wykonuje również z udziałem widzów tworząc jednocześnie bardzo żywiołowe, nowoczesne, widowiskowe przedstawienie.

MAGIC SHOW – pełnospektaklowe widowisko

  • show dostosowany do wydarzeń o nieco większym budżecie, o wielkości widowni od 100 do 500 osób;
  • długość pokazu: 2 x 40 min.
  • idealnie nadaje się do średnich i dużych eventów,
  • cena 4 500 zł

Spektakularne iluzje, talent pięknej asystentki, efektowne kostiumy oraz doskonała oprawa muzyczna składają się na zachwycające widowisko, które oczaruje najbardziej wymagającą publiczność. Pokaz wzbogacony o wyrzutnie ognia, iskier confetti, wytwornice dymu oraz oświetlenie sceniczne sprawia, że Twoi widzowie nie zapomną tego przez długi czas.

Ten pokaz iluzji jest idealny na specjalne okazje, dla tych którzy pragną rozrywki na światowym poziomie!

FOLDER Z OFERTĄ DO POBRANIA, format PDF / rozmiar 10 MB

Informacje szczegółowe:
Andrzej Borkowski
Dział Organizacji Imprez WOAK WOAK
imprezy@woak.bialystok.pl  
tel. 85 744-68-63
 

 

[ powrót ]